Approx. Rs 3,980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Series | LM Series |
| Input Voltage Range | Universal 176 - 264VAC or 240 - 373VDC |
| Output Voltage | 48VDC |
| Output Power | 450W |
| Brand | Mornsun |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Output Current | 9.4A |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Isolation Voltage | 3000 V AC |
| Design | Smps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 3,980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Series | LM Series |
| Input Voltage Range | Universal 176 - 264VAC or 240 - 373VDC |
| Output Voltage | 15VDC |
| Output Power | 450W |
| Brand | Mornsun |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Output Current | 30A |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Isolation Voltage | 3000 V AC |
| Design | Smps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 3,980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Output Voltage (V DC) | 12V |
| Output Voltage | 12VDC |
| Series | LM Series |
| Input Voltage Range | Universal 176 - 264VAC or 240 - 373VDC |
| Output Current (A) | 37.5A |
| Output Power (W) | 450W |
| Output Power | 450W |
| Brand | Mornsun |
| Output Current | 37.5A |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Isolation Voltage | 3000 V AC |
| Design | Smps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 3,980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Series | LM Series |
| Input Voltage Range | Universal 176 - 264VAC or 240 - 373VDC |
| Output Voltage | 24VDC |
| Output Power | 450W |
| Brand | Mornsun |
| Output Current | 18.8A |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Isolation Voltage | 3000 V AC |
| Design | Smps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited