Approx. Rs 5,980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage (V DC) | 24V |
| Output Voltage | 24VDC |
| Input Voltage Range | 85 ~ 264VAC & 120 ~ 370VDC |
| Output Current (A) | 20A |
| Output Power (W) | 480W |
| Brand | Mornsun |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Output Current | 20A |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Design | Smps |
| Series | LIF |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Additional Information:
Approx. Rs 6,500 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Input Voltage Range | 85 ~ 264VAC & 120 ~ 370VDC |
| Output Voltage | 48VDC |
| Output Power | 48W |
| Brand | Mornsun |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Output Current | 10A |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Isolation Voltage | 3000 V AC |
| Design | Smps |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Series | LIF |
| Output Type | Single |
| Phase | Single Phase |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited